otomatik kepenk ANASAYFA HAKKIMIZDA İLETİŞİM ÜRÜNLER REFERANSLAR GALERİ
 
 
 
TÜRKÇE
ENGLISH
SLOVENSKO
HRVATSKI
 
 
 
Panjur sistemleri
otomatik kepenk
Alüminyum ithal izolasyonlu panjur profillerinde piyasada kullanılan ve tanınan iki model vardır. Birincisi 55'lik diğeri 39'luktur. 55'lik panjur profili genellikle daha mukavim olduğu için villalarda tercih edilir. Çünkü villalarda genellikle doğramalarda geniş ölçülere sıkça rastlanır. Villalarda ön planda olan mukavemettir. Çoğunlukla otomatik motorlu panjur tercih edilir. İstenirse ipli (manuel) veya redüktörlü de yapabiliriz.

Dairelerde ise önemli olan en küçük kutu ile sorunu çözmektir. Bu yüzden 55'lik panjura göre daha zayıf olan ama daha az yer kaplayan dolayısı ile binanın dış görüntüsünü fazla bozmayan 39'luk panjur tercih edilir. Bazı firmalar bu ürünü 40'lık olarak adlandırır ama aslında aynıdır. Arada sadece 1mm gibi önemsiz bir fark vardır...

 
 
 
Panjur sistemleri'nin avantajları
 
 
Panjur sistemlerinde kullanılan motorlar
Oldukça sessiz çalışan Elero motorları güvenilir, uzun ömürlüdür ve bakım gerektirmez. Elero motorları, panjurlarınızı zahmetli bir şekilde elle veya kayışla çalıştırmak yerine, sadece bir düğmeye basarak konforlu ve otomatik olarak harekete geçirmenizi mümkün kılar. Montajı son derece basit olan motorlar 40 ile 98 mm'lik boruların içine monte edilebilir. Fazla yere ihtiyacı olmayan bu motorlar, ısınma emniyeti sayesinde aşırı yüklenmeye karşı korunmaktadır.

Elero motorlar hakkında daha fazla bilgi edinin >>

 
 
Sıkça sorulan sorular
 
Fiyat teklifi için başvururken hangi bilgileri bulundurmalıyım?
Kullanım amacınızı belirtmeniz ve mümkünse yerin ölçülerini gösteren bir çizim veya taslağı hazırlamanız teklifin size iki gün içinde ulaşmasını sağlayacaktır. Uygun olmanız durumunda teknik elemanımız montaj mahalinde sizi ziyaret ederek gerekli ölçüleri alabilir ve böylece hem daha sağlıklı bir teklif verebilme olanağı hemde gerekli çizimler yapılarak iş bittikten sonraki kış bahçenizin resmini görebilme olanağını size sunabilmekteyiz.

 

Garanti ne zaman geçersiz olur?
otomatik kepenk A-Door otomatik kepenk ve dış cephe kaplama sistemleri el kitabında belirtilen şartlara uyulmaması halinde garanti geçersizdir.
otomatik kepenk Kullanım hatalarından dolayı meydana gelen arızalar, garanti kapsamı dışındadır.
otomatik kepenk Şebeke elektriğinden veya güç kaynağı jeneratör gibi elektrik sağlayan cihazlardan dolayı oluşacak arızalar garanti kapsamı dışındadır.

 
 
 
En çok aranan kelimeler: otomatik kepenk, kepenk tamiri, otomatik kepenk servis ve montaj, cephe giydirme sistemleri, kompozit panelleri, otomatik kepenk renk kartelası, otomatik kapı, cephe kaplama, alucobond levha, ahşap kompozit, kepenk sistemleri, kepenk yenileme
 
 
  2012 © A-door Otomatik Kepenk ve Dış Cephe Kaplama Sistemleri