otomatik kepenk ANASAYFA HAKKIMIZDA İLETİŞİM ÜRÜNLER REFERANSLAR GALERİ
 
 
 
TÜRKÇE
ENGLISH
SLOVENSKO
HRVATSKI
 
 
 
İş fırsatı kaçırmayın!
otomatik kepenk
Yaklaşık onbir yılda A-door Ekibini bugünki noktalara getirdik. Hedefimiz, her zaman kaliteli insan'larla çalışmak; bunun sinerjisinden yararlanarak bir dünya şirketi olabilmektir.

Bu bakış açısına sahip, disiplinli, çalışkan ve insan ilişkilerinde başarılıysanız, biz de sizi tanımak isteriz! Birlikte yapabileceklerimiz hakkında bir makale ve CV'nizi içeren bir mesajınız yeterli.

CV şablonu indirin >>

 
 
 
İletişim bilgileri
 
 
 
 
İNTERNET BİLGİLERİMİZ

Skype: onlinedestek
MSN: msn@a-door.com

E-posta adreslerimiz:
info@a-door.com
export@a-door.com
a-door@a-door.com

 
MÜŞTERİ HATTI
 
+90 212 641 74 88 (TEL)
+90 212 674 65 31 (FAX)
otomatik kepenk otomatik kepenk
ADRESLERİMİZ
Satış Ofisi:
TİM 2 Merkezi, Kat 1, No: 285,
Topkapı, 34100 İstanbul

İmalâthane:
Vatan Mahallesi, Emel sok. No:15/39-40,
Bayrampaşa, 34100 İstanbul

 
 
Sıkça sorulan sorular
 

Fiyat teklifi için başvururken hangi bilgileri bulundurmalıyım?
Kullanım amacınızı belirtmeniz ve mümkünse yerin ölçülerini gösteren bir çizim veya taslağı hazırlamanız teklifin size iki gün içinde ulaşmasını sağlayacaktır. Uygun olmanız durumunda teknik elemanımız montaj mahalinde sizi ziyaret ederek gerekli ölçüleri alabilir ve böylece hem daha sağlıklı bir teklif verebilme olanağı hemde gerekli çizimler yapılarak iş bittikten sonraki kış bahçenizin resmini görebilme olanağını size sunabilmekteyiz.

 

Garanti ne zaman geçersiz olur?
otomatik kepenk A-Door otomatik kepenk ve dış cephe kaplama sistemleri el kitabında belirtilen şartlara uyulmaması halinde garanti geçersizdir.
otomatik kepenk Kullanım hatalarından dolayı meydana gelen arızalar, garanti kapsamı dışındadır.
otomatik kepenk Şebeke elektriğinden veya güç kaynağı jeneratör gibi elektrik sağlayan cihazlardan dolayı oluşacak arızalar garanti kapsamı dışındadır.

 
 
 
En çok aranan kelimeler: otomatik kepenk, kepenk tamiri, otomatik kepenk servis ve montaj, cephe giydirme sistemleri, kompozit panelleri, otomatik kepenk renk kartelası, otomatik kapı, cephe kaplama, alucobond levha, ahşap kompozit, kepenk sistemleri, kepenk yenileme
 
 
  2012 © A-door Otomatik Kepenk ve Dış Cephe Kaplama Sistemleri