otomatik kepenk ANASAYFA HAKKIMIZDA İLETİŞİM ÜRÜNLER REFERANSLAR GALERİ
 
 
 
TÜRKÇE
ENGLISH
SLOVENSKO
HRVATSKI
 
 
 
Dış cephe kaplama, giydrime cephe, kompozit kaplama
otomatik kepenk
Isı izolasyonlu klasik kapaklı cephe sistemlerinde kondens kanallı düşey profillerle, yatayda pançlı birleşim metoduyla su izolasyonu arttırılır. Değişik ölçü ve paslanmaz gergi çubuklarıyla taşıtılan çelik karkas üzerine lamine camlar takılarak planer (transparan) cephe teşkil edilir. Çelik konstruksyondan oluşan karkas veya özel H profillerden oluşan alüminyum taşıyıcılara askı sistemi ile kompoze paneller takılır.

Basit dizaynıyla kolay, ekonomik, hızlı uygulama ve montaj imkanı. Her tür ihtiyacı sağlayan zengin profil çeşidi. Gizli kaset vasistas uygulaması sağlayan profiller, cam aralığı 6-32 mm. 90 ve 180 derecelik köşeleri tek profille geçebilmenin yanında, sisteme düz açılır doğrama veya giriş kapısı uygulama imkanı.

 
 
 
Giydirme cephe'nin avantajları
 
 
 
Üzün ömürlü
Estetik ve yenilenmiş görünüme kavuşan binalar için uzun ömürlü bir koruma sağlanıyor.

renk yelpazesini indirin >>

Enerjı için tasarruf
Vinil ile kaplanan yüzeylerde cepheye vuran güneş, yağmur, soğuk rüzgârları kaplama malzemesi karşılarken arada kullanılan diğer malzemeler bina koruması yapıyor.

Bu şekilde oda ısıtma ve soğutması için kullanılan enerji için tasarruf sağlanırken bina çevresinde oluşan rahatsız edici ses ve gürültü kirliliğinden olumsuz etkilenme azalıyor.

kompozit levhalar nasıl monte edilir >>

 
 
Sıkça sorulan sorular
 
Fiyat teklifi için başvururken hangi bilgileri bulundurmalıyım?
Kullanım amacınızı belirtmeniz ve mümkünse yerin ölçülerini gösteren bir çizim veya taslağı hazırlamanız teklifin size iki gün içinde ulaşmasını sağlayacaktır. Uygun olmanız durumunda teknik elemanımız montaj mahalinde sizi ziyaret ederek gerekli ölçüleri alabilir ve böylece hem daha sağlıklı bir teklif verebilme olanağı hemde gerekli çizimler yapılarak iş bittikten sonraki kış bahçenizin resmini görebilme olanağını size sunabilmekteyiz.

 

Garanti ne zaman geçersiz olur?
otomatik kepenk A-Door otomatik kepenk ve dış cephe kaplama sistemleri el kitabında belirtilen şartlara uyulmaması halinde garanti geçersizdir.
otomatik kepenk Kullanım hatalarından dolayı meydana gelen arızalar, garanti kapsamı dışındadır.
otomatik kepenk Şebeke elektriğinden veya güç kaynağı jeneratör gibi elektrik sağlayan cihazlardan dolayı oluşacak arızalar garanti kapsamı dışındadır.

 
 
 
En çok aranan kelimeler: otomatik kepenk, kepenk tamiri, otomatik kepenk servis ve montaj, cephe giydirme sistemleri, kompozit panelleri, otomatik kepenk renk kartelası, otomatik kapı, cephe kaplama, alucobond levha, ahşap kompozit, kepenk sistemleri, kepenk yenileme
 
 
  2012 © A-door Otomatik Kepenk ve Dış Cephe Kaplama Sistemleri