otomatik kepenk ANASAYFA HAKKIMIZDA İLETİŞİM ÜRÜNLER REFERANSLAR GALERİ
 
 
 
TÜRKÇE
ENGLISH
SLOVENSKO
HRVATSKI
 
 
 
Galeri: Garaj kapıları
 
Highslide JS Highslide JS garaj kapı sistemleri garaj kapı güvenlik Highslide JS
garaj kapı güvenlik Highslide JS Highslide JS Highslide JS garaj kapı sistemleri
Highslide JS garaj kapı güvenlik Highslide JS Highslide JS garaj kapı sistemleri
 
 
 
 
Sıkça sorulan sorular
 
Elektrik kesildiğinde otomatik kepenk'imi nasıl kullanabilirim?
Otomatik kepenk'in yanına duvara monte edilen kutu, montaj esnasında verilen anahtanyla açılır. Kutunun içinde bulunan kol 180 derece çevrilerek diğer yöne yatırıldığında, kepenk el ile kaldırılacak hale gelir ve her iki ucundan yukarı doğru el kuvveti ile kaldırılır. Kişinin geçebileceği kadar kaldırıldıktan sonra kutu içerisindeki kol eski konuma getirilir. İç fren boşalta kutularda, kepengin yanında aşağı doğru sarkan plastik mekanizmanın alt tarafı tutularak, üst tarafındaki parça saatin tersi yönüne doğru çevrilir. Plastik kulak yeteri kadar çevrilince, kepenk el ile kaldırılacak hale gelir ve her, iki ucundan yukarı doğru kaldırılır. Manüel kullanımdan sonra mekanizmayı eski haline getirmeyi ve kutuyu kilitlemeyi unutmayınız.

Yeni otomatik kepenk'im çalışmıyor, ne yapmalıyım?
Uzaktan kumandanın çalışıp çalışmadığını kontrol ediniz. Kumanda üzerindeki butona basıldığında ışık yanmıyorsa veya zayıf yanıyorsa pilini değiştiriniz. Kepenk buton veya anahtarlı şalterle çalıştırılıyorsa elektriği kontrol ediniz. Ayrıca şebeke elektriğinin olup olmadığını kontrol ediniz. Ana sigortaları, otomatik kepenk'inize ait sigortaları, elektrik kablolarını, kumanda panosundaki sigortaları da kontrol ediniz.

 
 
 
En çok aranan kelimeler: otomatik kepenk, kepenk tamiri, otomatik kepenk servis ve montaj, cephe giydirme sistemleri, kompozit panelleri, otomatik kepenk renk kartelası, otomatik kapı, cephe kaplama, alucobond levha, ahşap kompozit, kepenk sistemleri, kepenk yenileme
 
 
  2012 © A-door Otomatik Kepenk ve Dış Cephe Kaplama Sistemleri